Slider

Najmodniejsze koszule męskie na lato 2017!

czwartek, 15 czerwca 2017

Zanim zacznie się lato 2017 należy zrobić przegląd najmodniejszych trendów modowych dla panów. 

Koszula jest podstawą męskiego stroju bez względu na okazję. 
Największe, światowe domy mody dawno już zaprezentowały swoje kolekcje wprowadzające panów w 2017 rok. 

Po pierwsze styl militarny, funkcjonuje w damskiej i męskiej modzie. 
 Pojawia się na wybiegach i ulicy co jakiś czas. Dozwolony nawet w okresach, gdy nie jest obowiązkowy. Koszule delikatnie tylko do niego nawiązują swoją kolorystyką i swobodą noszenia, często w rozmiarze oversize. Doskonały dla mężczyzn nie obawiających się mody. 
https://www.zalando.pl/samsoe-and-samsoe-vento-koszula-red-mikado-sa322d020-g11.html
Zalando


Krata. Koszule klasyczne i ponadczasowe powracają. Męskie koszule o wzorze dużej kraty w stonowanych kolorach. Czasami góruje jeden z kolorów, ale zawsze pozostawia wrażenie umiarkowanej elegancji. W tym roku popularna staje się krata księcia Walii, a także krata dwukolorowa biało-czarna. 
https://www.zalando.pl/boss-green-bopaz-regular-fit-koszula-blue-bg122d036-k11.html
Zalando


Na większe wyjście, w casualowych zestawach pojawia się dopasowana koszula w piaskowych kolorach. Mankiety delikatnie widać spod rękawów dandysowej marynarki. 
https://domodi.pl/przejdz?url=mwAAAB-LCAAAAAAABAAti8sOwiAQAO_8hoknYaWl0TZp_BRDKbFEliV0SdWv9xGPM5nR595ofWqE6UwnjgdtxMKcB4Bt2xRbrhWVI4QcgSpHz9D0jWnlaqfgk2wl0uxLUgtj3EGhFwZbZPuIcKdIRU7BxuelMl5XqsX5cabPEfZfg34OFUeX3Q-dxWzDLf2TN2OACOubAAAA0&pv=1&b=tatuum&place=page-category&c=712&pos=34&vc=0&ur=0&pers=False&per=False
Domodi.pl


Koszule w paski, różnej szerokości, wielkości i koloru. Odwołanie do motywów marynarskich występuje w modzie męskiej co roku. Świetnie komponują się dżinsami, ale najczęściej noszone do czarnych spodni. Świetnie wyglądają z jednokolorową marynarką. 

https://www.zalando.pl/polo-ralph-lauren-slim-fit-koszula-po222d0az-k12.html
Zalando


Koszule klasyczne pod marynarkę to jak zawsze paski, często dość szerokie. Dopasowane marynarki wymuszają koszule również dopasowane, "ukryte" w marynarkach. Pojawiają się również dyskretne desenie roślinne, drobny wzór, ciekawe motywy. Drobnym wzorom towarzyszą też oryginalne nadruki.
https://www.zalando.pl/volcom-cubano-classic-fit-koszula-sea-blue-v1922d01k-k11.html
Zalando

 Grafika na koszulach podkreśla dobrą jakość materiału i ciekawe kolory. Kolor biały, błękitny, pastele, piasek, odcienie różu i mięty. Miękkie marynarki wyraźnie potrzebują miękkiej, fakturowej koszuli. Emanują razem przytulnością. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

CopyRight © | Stworzone przez Fashiolka.pl