Slider

Najwygodniejsze okulary na lato 2017

środa, 14 czerwca 2017

Nie ma lata bez bikini, sandałków, delikatnej zwiewnej sukienki i okularów przeciwsłonecznych. Te ostatnie warto kupić zgodnie a obowiązującymi trendami nie zapominając jednak o tym by były komfortowe i wygodne, dobrze chroniły przed słońcem i świetnie pasowały do naszego kształtu twarzy.

https://domodi.pl/przejdz?url=VAAAAB-LCAAAAAAABAAFwVsKgCAQBdB_15KPgTJpNxNIhtcUR4N23zkUaHfek_JhU26hVaUxmhzWMlA7G8mIzTTYmie4fxpcppb5XGCRKLpwz7c--4f6RpNGwQ_yEJT4VAAAAA2&pv=1&b=allora&place=page-category&c=1677&pos=2&vc=0&ur=0&pers=False&per=False
Domodi.pl


Najwygodniejsze okulary na lato 2017 to typowe pilotki.

Kształt ten nie wychodzi z mody od paru sezonów, jednocześnie pasuje zarówno do owalnej jak i okrągłej twarzy. Ich duże rozmiary zapewniają ochronę przed słońcem i jednocześnie świetny wygląd. Najnowsze trendy to pilotki z efektem lustrzanego odbicia na szkiełkach. Wygodnym i bardzo modnym modelem są również tzw. kocie okulary. Przy czym z ich doborem należy bardzo uważać, ponieważ nie wszystkim przypasują. Świetnie wyostrzą zaokrąglone twarze. Natomiast panie o ostrych rysach powinny na nie uważać. 

https://domodi.pl/przejdz?url=egAAAB-LCAAAAAAABAAtikEKwyAQAO8-pKdWY6OhKYQ-JYhKKrjZravY54eUwlxmGP0wRo-DFtM8zWK4aiPetdJTqd679AWJpEdQlE8-xd7Hm7VfxW3fsmOO_GoVVsZWfFwCAoYkKV_OCDGkBosn_ql3QC5t-_86AHflb5B6AAAA0&pv=1&b=cropp&place=page-category&c=1677&pos=13&vc=0&ur=0&pers=False&per=False
Domodi.pl


Dla trójkątnych lub kwadratowych twarzy świetne będą okulary o okrągłych szkiełkach, które złagodzą nieco rysy twarzy. Takie okulary również są modne od kilku sezonów, dlatego będzie to inwestycja na dłuższy czas. Na rynku jest możliwość ogromnego wyboru, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy z wymienionych modeli jest dostępny w różnych kolorach w oprawkach zarówno metalowych jak i plastikowych o szkłach lekko lub bardzo przyciemnianych, tradycyjnych lub z efektem szkła. 

https://domodi.pl/przejdz?url=nwAAAB-LCAAAAAAABAA1jMsKgzAQRfd-SFc1UZRSC-KnlGEcajCTGfIg1K_vg3Z1OYfD7ad-GPrx2lymaWy6c9c1W86abtbWWo1Gx8CygkFho97CjpQkOrCyFw_x-d9W40HoavISCI9AbW0VQqa4k9ky-6VkvicpEWle5f3pTh_DtLrCMyp-EYEV3CP8khfebouenwAAAA2&pv=1&b=primamoda&place=page-category&c=1677&pos=49&vc=0&ur=0&pers=False&per=False
Domodi.pl

Dla nieco odważniejszych pań polecamy okulary przeciwsłoneczne o ekstrawaganckich kolorach lub z wyraźnymi printami np. ze zwierzęcą panterką lub zeberką lub kwiatowym motywem.

Wybór jest przeogromny warto jednak pamiętać o tym, że najważniejszą funkcją okularów przeciwsłonecznych jest ochrona przed słonce, warto zatem zainwestować w szkła dobrej jakości, najlepiej chroniące przed szkodliwym promieniowaniem uv tak aby nie niszczyć wzroku i jednocześnie wyglądać naprawdę zachwycająco.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

CopyRight © | Stworzone przez Fashiolka.pl