Slider

Sukienki ChiChiLove - Ethereal Elegance

środa, 5 lipca 2017

Szukasz sukienki na lato? 


Wybierasz się na wesele przyjaciółki i nie masz co na siebie założyć? Jeśli odpowiedziałaś tak na jedno z tych pytań, to mam coś dla Ciebie. Najnowsza kolekcja ChiChiLove- Ethereal Elegance zdecydowanie przypadnie do gustu wszystkim kobietom, które lubią pastelowe kolory oraz kobiece kroje. Projektanci postawili na klasykę czyli sukienki koktajlowe, które sprawdzą się na każdą okazję, a dodatkowo sprawią, że przyciągniesz uwagę innym. Najwyższej jakości materiały, koronki oraz kwieciste wzory połączone razem są receptą na sukces w wakacyjnym zwiedzaniu nowego miasta lub przyjęcia. 
Marka prezentuje 23 sukienki o różnych fasonach dzięki czemu każda z Nas znajdzie coś dla siebie. 
Masz kobiece kształty i nie nosisz rozmiaru 34? Nie ma problemu! Sukienki z całej kolekcji są dostępne w rozmiarach od 34 do 44, więc bez problemu znajdziecie coś dla siebie.
Najważniejsze jest to, że sukienki z tej kolekcji mają różne fasony. Projektanci doskonale zdają sobie sprawę z tego, że każda kobieta lubi coś innego, dlatego właśnie zaprezentowali Nam tak duży wybór. Mamy do dyspozycji długie, zwiewne sukienki maxi, sukienki w linii A, coś dla księżniczek, które lubią rozłożyste sukienki, a nawet asymetryczne kroje. To zapewnia nam szerokie spectrum możliwości. 

Szukasz sukienki na lato?   Wybierasz się na wesele przyjaciółki i nie masz co na siebie założyć? Jeśli odpowiedziałaś tak na jedno z tych pytań, to mam coś dla Ciebie. Najnowsza kolekcja ChiChiLove- Ethereal Elegance zdecydowanie przypadnie do gustu wszystkim kobietom, które lubią pastelowe kolory oraz kobiece kroje. Projektanci postawili na klasykę czyli sukienki koktajlowe, które sprawdzą się na każdą okazję, a dodatkowo sprawią, że przyciągniesz uwagę innym. Najwyższej jakości materiały, koronki oraz kwieciste wzory połączone razem są receptą na sukces w wakacyjnym zwiedzaniu nowego miasta lub przyjęcia.      Marka prezentuje 23 sukienki o różnych fasonach dzięki czemu każda z Nas znajdzie coś dla siebie.  Masz kobiece kształty i nie nosisz rozmiaru 34? Nie ma problemu! Sukienki z całej kolekcji są dostępne w rozmiarach od 34 do 44, więc bez problemu znajdziecie coś dla siebie. Najważniejsze jest to, że sukienki z tej kolekcji mają różne fasony. Projektanci doskonale zdają sobie sprawę z tego, że każda kobieta lubi coś innego, dlatego właśnie zaprezentowali Nam tak duży wybór. Mamy do dyspozycji długie, zwiewne sukienki maxi, sukienki w linii A, coś dla księżniczek, które lubią rozłożyste sukienki, a nawet asymetryczne kroje. To zapewnia nam szerokie spectrum możliwości.     Ciekawe jest też to, że przy takich sukienkach wystarczy dobrać jedynie buty i torebkę i od razu jesteśmy gotowe. Sama kreacja tworzy nam stylizację godną pochwały wielu stylistek. Niezależnie od tego, czy preferujecie zwiewne, kobiece fasony, czy odważne, asymetryczne kreację, które idealnie podkreślają nasze kształty.   Uważam, że każda z nas powinna mieć w swojej szafie sukienkę z tej kolekcji. Jako kobiety musimy podkreślać to, co w Nas najpiękniejsze. Z pewnością usłyszymy masę komplementów od mężczyzn, a może uda nam się nawet poznać jakiegoś przystojnego Pana, którego zachwycimy swoim wyglądem. Taki bieg wydarzeń zdecydowanie przemawia na korzyść zakupów, które w końcu tak bardzo uwielbiamy. Po całym roku ciężkiej pracy, zdecydowanie powinniśmy pozwolić sobie na idealną, wakacyjną kreację, która sprawi, że poczujemy się jak księżniczki.   Podsumowując, kolekcja Ethereal Elegance tak jak sama nazwa wskazuje eteryczna i kobieca. Wszystkie sukienki mają w sobie coś, co skrada nasze serca. Zwiewne kroje oraz pastelowe kolory sprawiają, że sukienki z tej kolekcji są niczym must have każdej wakacyjnej szafy. Sama chętnie skuszę się na zakup jednej z sukienek. Jeśli jednak Wy nie znajdujecie w tej kolekcji ideału, to polecam przejrzeć również inne kolekcję, które również są warte uwagi i robią wrażenie.
Rue Dress - za jedyne 78 dolarów!
https://www.chichiclothing.com/products/Chi-Chi-Laylah-Dress.html
Layla Dress 65 dolarów

Ciekawe jest też to, że przy takich sukienkach wystarczy dobrać jedynie buty i torebkę i od razu jesteśmy gotowe. Sama kreacja tworzy nam stylizację godną pochwały wielu stylistek. Niezależnie od tego, czy preferujecie zwiewne, kobiece fasony, czy odważne, asymetryczne kreację, które idealnie podkreślają nasze kształty.
https://www.chichiclothing.com/products/Chi-Chi-Tessie-Dress.html
Tessie Dress 68 dollarów
https://www.chichiclothing.com/products/Chi-Chi-Eireann-Dress.html
Erineann dress 72,99 dollarów

Uważam, że każda z nas powinna mieć w swojej szafie sukienkę z tej kolekcji. Jako kobiety musimy podkreślać to, co w Nas najpiękniejsze. Z pewnością usłyszymy masę komplementów od mężczyzn, a może uda nam się nawet poznać jakiegoś przystojnego Pana, którego zachwycimy swoim wyglądem. Taki bieg wydarzeń zdecydowanie przemawia na korzyść zakupów, które w końcu tak bardzo uwielbiamy. Po całym roku ciężkiej pracy, zdecydowanie powinniśmy pozwolić sobie na idealną, wakacyjną kreację, która sprawi, że poczujemy się jak księżniczki. 

https://www.chichiclothing.com/products/Chi-Chi-Monica-Bag.html

https://www.chichiclothing.com/products/Chi-Chi-Jocelyn-Bag.html

Podsumowując, kolekcja Ethereal Elegance tak jak sama nazwa wskazuje eteryczna i kobieca. Wszystkie sukienki mają w sobie coś, co skrada nasze serca. Zwiewne kroje oraz pastelowe kolory sprawiają, że sukienki z tej kolekcji są niczym must have każdej wakacyjnej szafy. Sama chętnie skuszę się na zakup jednej z sukienek. Jeśli jednak Wy nie znajdujecie w tej kolekcji ideału, to polecam przejrzeć również inne kolekcję, które również są warte uwagi i robią wrażenie.

1 komentarz:

CopyRight © | Stworzone przez Fashiolka.pl