Slider

Wygodny biustonosz - czyli właściwie jaki?

sobota, 29 lipca 2017

Nie wiele pań ma świadomość, że śmiało można stwierdzić: nie ma niewygodnych biustonoszy, są tylko źle dobrane. 
Wszystko zależy bowiem, czy potrafi się umiejętnie dobrać stanik.


 Warto więc wyzbyć się błędnego myślenia, że przeciętnie kobieta nosi rozmiar 75B i dokładnie przyjrzeć się zasadom doboru bielizny.

Po pierwsze..


Aby dobrać biustonosz, trzeba oczywiście dokonać pomiarów. Będzie to pomiar obwodu pod biustem oraz w biuście. Od obwodu pod biustem należy jednak odjąć od 3 do 5 centymetrów i właśnie uzyskany wynik staje się obwodem biustonosza, a nie ogólny pomiar.
 Znając swoje wymiary, za pomocą odpowiednich tabelek pomocniczych, można znaleźć swój rozmiar. Często okazuje się wówczas, że kobiecie, która nosiła zwykle stanik o rozmiarze 75C, pasuje idealnie ten o rozmiarze 70D. Warto jednak pamiętać, że wygodny stanik to nie tylko odpowiedni rozmiar.

https://www.zalando.pl/wonderbra-biustonosz-bardotka-skin-1wb81a00k-j11.htmlhttps://www.zalando.pl/mintandberry-biustonosz-z-trojkatna-miseczka-pinkgreen-m3281aa0r-j11.html


Kto trzyma biust? 


Aby czuć się naprawdę komfortowo w nowym biustonoszu, trzeba zwrócić uwagę na kilka ostatnich kwestii. Przede wszystkim to obwód ma trzymać biust, a nie ramiączka. Dlatego nie warto sięgać po biustonosze, których ramiączka nieprzyjemnie wżynają się w ramiona. Niewygodne mogą być także gryzące fiszbiny, dlatego każdy interesujący model trzeba dokładnie przymierzyć i wykonać kilka typowych ruchów, na przykład podnieść ręce w górę.

https://www.zalando.pl/hunkemoeller-biustonosz-bustier-black-hm181a0w1-q11.html


Również jeśli biustonosz znacząco się wówczas przesuwa, zniekształca piersi czy po prostu uwiera, oznacza to, że dany model nie został stworzony dla nas. Co ciekawe, ten sam biustonosz może być niezwykle wygodny dla jednej pani, podczas gdy inna będzie się w nim źle czuć. Wszystko zależy bowiem od budowy ciała, która również wpływa na to, czy dany model będzie tym najbardziej odpowiednim.


Tutaj znajdziesz doskonałe wskazówki, w jaki sposób dobierać swój biustonosz!


Podsumowując, aby dobrać wygodny biustonosz najlepiej jest poznać swój rozmiar, a nawet kilka z nim sąsiadujących. Ważne też jest dokładne przymierzenie stanika, aby sprawdzić, czy odpowiada on naszym wymaganiom.

Szukasz biustonosza dla małych piersi? Zaglądnij tutaj


Rabat na biustonosze po zakupie newslettera -> Zaglądnij do Esotiq!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

CopyRight © | Stworzone przez Fashiolka.pl