Slider

Sprawdzone sposoby na kreski eyelinerem!

wtorek, 12 września 2017

Dzięki malowaniu kresek na oczach eyelinerem możemy uzyskać seksowny efekt kociego oka. 

Jednak uwaga dziewczyny, jest kilka zasad, o których trzeba pamiętać malując tego rodzaju kreskę - bez nich wasz makijaż może nie być tak efektowny, jak tego oczekiwałyście. 

Po pierwsze czas oraz odpowiedni eyeliner


Malując idealną kreskę eyelinerem, szczególnie na początku, kiedy nie jesteście jeszcze tak wprawione, pamiętajcie o zarezerwowaniu sobie trochę więcej czasu. Kreskę lepiej zrobić raz a dobrze, niż męczyć się kilkukrotnie z demakijażem. 

Artdeco High Precision Liquid Liner (W) eyeliner 01 Black 0,55ml
Artdeco High Precision Liquid Liner (W) eyeliner 01 Black 0,55ml
Nie możecie też zapomnieć o wyborze odpowiedniego produktu, którym macie zamiar wykonać makijaż. Profesjonaliści zalecają, żeby wszyscy początkujący w tej dziedzinie nie zaczynali od zakupu ultracienkiego pędzelka lub pisaka. Zdecydowanie prostsze w użyciu będą kosmetyki z grubszą końcówką. 
Astor Perfect Stay Style Muse Eye Liner (W) eyeliner 090 Black 3ml
Astor Perfect Stay Style Muse Eye Liner (W) , 16,06 PLN

 

Prawidłowa technika

Podczas wykonywania kreski eyelinerem ważne jest, aby trzymać rękę opartą o policzek - dzięki temu nasza ręka nie będzie drgać. Pamiętaj, że dużo łatwiej jest dodać niż odjąć, dlatego lepiej nakładaj kosmetyk w sposób umiarkowany. Zbyt gruba kreska, jeśli nie planujesz wykonać wieczorowego makijażu, może wyglądać bardzo nienaturalnie. Warto również nałożyć na oko bazę pod makijaż, zapewni nam to poczucie bezpieczeństwa, że linia nie odbije się nam na górnej powiece.
Bourjois Liner Feutre (W) eyeliner 11 Noir 0,8ml, 21,66 PLN


√  Zacznij od wyznaczenia sobie kąta nachylenia kreski, powinien przedłużać  on naturalnie dolną linię rzęs. Następnie narysuj drugą linię, która będzie tzw. "ogonkiem" kreski. 
√ Ostatnim etapem jest narysowanie trzeciej kreski, którą zrobisz na całej długości oka, w ten sposób połączysz ją z końcówką "ogonka", tworząc tym samym jedną linię. 

Jeśli zastosowałaś się do zasad, a pomimo to twoja kreska jest daleka od ideału możesz ją wcześniej naszkicować zwykłą kredką.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

CopyRight © | Stworzone przez Fashiolka.pl